Auta poleasingowe. Czy warto kupić samochód poleasingowy

wnętrze audi a6 deska rozdzielczaCzęsto biorąc pod uwagę nasze ograniczone możliwości finansowe decydujemy się na zakup samochodu używanego – powystawowego lub poleasingowego.  Większość dealerów samochodowych posiada w swojej ofercie także pojazdy z rynku wtórnego. Zakup takiego auta ma zarówno swoje plusy jak i minusy. W dalszej części artykułu krótko je omówimy. 

Samochody kadry zarządzającej

Na pewno na korzyść samochodów poleasingowych uprzednio wykorzystywanych np. przez wyższą kadrę zarządzającą przemawia to, że w przeciwieństwie do pojazdów kupowanych od osób prywatnych są w pełni bezpieczne. Przeszły kompleksowy przegląd, posiadają pełną dokumentacje napraw i badań technicznych prawie zawsze w autoryzowanych stacjach obsługi, są w stu procentach wiarygodne pod względem prawnym. Możemy być pewni, że licznik kilometrów nie został cofnięty ( pojazd ma mały lub średni przebieg), a samochód nie ma ukrytych przez sprzedającego wad.

Minusem okazuje się zwykle cena pojazdu – diametralnie różni się ona od cen samochodów oferowanych na rynku aut używanych. Auta kilku letnie z małym lub średnim przebiegiem są zazwyczaj drogie. Jeśli kupujemy samochód używany w salonie zwykle musimy zapłacić więcej niż w skupie samochodów czy komisieSamochody wykorzystywane w celach firmowych przez np. przedstawicieli handlowych są tańsze lecz z reguły posiadają duże przebiegi( często samochód np. 5 letni ma przebieg powyżej 300tys.km.) – musimy, zatem dobrze przeanalizować, aby nie okazało się, że atrakcyjna oferta pociągnie za sobą nieplanowane koszty napraw.

Skup samochodów Autogarden

W naszym skupie przyjmujemy samochody powystawowe i poleasingowe z udokumentowaną historią serwisową. Mogą Państwo sprzedać nam swoje auta od ręki za gotówkę lub wstawić do komisu. Natomiast w ofercie komisu znajda Państwo demonstracyjne samochody używane oraz pojazdy odkupione od różnego rodzaju firm oraz prywatnych właścicieli. Zapraszamy do zapoznania się z flotą samochodów w zakładce sprzedaż samochodów a także do kontaktu z nami w celach wyceny, sprzedaży bądź kupna auta.

Samochody na sprzedaż

audi a4 s-line 2005 diesel

Audi A4 3.0TDI Quattro S-line Exclusive 265KM

45900 zł
None

Opel Insignia 1.9 CDTI 160KM

39900 zł
logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT