Wymiana samochodu używanego.

audi a6 tfsi biały autogarden

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ciągle rozwijamy wachlarz swoich usług. Aktualnie w naszym skupie samochodów możecie wymienić swoje auto na inne dostępne w naszym komisie. Nasza oferta dotyczy zarówno wymiany samochodu na droższy, a co za tym idzie dopłacie do pojazdu lub wyborze tańszego wariantu auta i odbiór różnicy pieniędzy.

Jest to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuje gotówki, ale nie może pozwolić sobie na brak pojazdu lub dla osób, których nie stać na pokrycie całości wartości samochodu. Tego typu usługa oczywiście nie posiada dodatkowych ukrytych kosztów. Otrzymujemy lub dopłacamy kwotę będącą różnicą w cenach pojazdów. Może się zdarzyć także tak, że zamiana nie będzie dotyczyła żadnego przepływu gotówki, a jedynie wymiany samochodów gdy ich cena będzie taka sama lub ulegnie niewielkiej negocjacji.

Jak wymienić samochód w komisie?

By skorzystać z tej oferty trzeba skontaktować się z naszym skupem w celu wstępnej wyceny Państwa samochodu i wyboru innego pojazdu dostępnego w naszym komisie. Pracownicy skupu dojadą we wskazane przez Państwa miejsce, aby przeprowadzić oględziny samochodu. W celu ograniczenia czasu potrzebnego na realizacje transakcji warto także odwiedzić naszą siedzibę, która mieści się w dogodnym miejscu w Warszawie. Będą mogli wtedy Państwo na żywo obejrzeć interesujący samochód, a my zajmiemy się wyceną waszego auta.

Różnice w kwocie możemy zrealizować w gotówce lub przelewem bankowym. Nasz skup samodzielnie zajmie się wszystkimi formalnościami by nie tracili Państwo czasu i mogli w pełni skupić się na wyborze samochodu. Pojazdy aktualnie dostępne w ofercie znajdą Państwo w zakładce Auta na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wymienić samochód?

Wypełnij poniższy formularz. Napisz jakim autem jesteś zainteresowany, oraz jaki samochód posiadasz. Prosimy o załączenie aktualnego zdjęcia pojazdu.

Samochody na sprzedaż

None

Volkswagen Golf 7 GTI Performance 230 KM

109000 zł
logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT