Sprzedaż samochodu. Autokomis - sprzedaż aut Warszawa.

zegary_golf_gti.jpgNaszym nadrzędnym celem oraz dewizą działania jest stuprocentowe zadowolenie klienta. Przykładamy szczególną wagę do przygotowania samochodu do sprzedaży i jego dalszej bezproblemowej eksploatacji. Dlatego każde auto przeznaczone do sprzedaży poddajemy szczegółowemu przeglądowi w serwisie, mieszczącym się na terenie naszej firmy, następnie starannie czyścimy je i konserwujemy.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby odebrane z naszego placu auto dawało Państwu poczucie komfortu i zadowolenia. W zależności od formy finansowania usługi (ze środków własnych, w formie leasingu albo kredytu) proponujemy Państwu również otrzymanie lub wykupienie gwarancji na pojazd (maksymalnie do sześciu miesięcy).

Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalne podejście oraz pasja pomagają nam w zrozumieniu potrzeb naszych klientów i spełnianiu ich oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby samochody pochodzące z naszej oferty były jak najlepsze, a ich użytkowanie przynosiło Państwu wiele satysfakcji.

logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT