Kończy się okres leasingu? Odkupujemy samochody od firm.

parking.jpgWitamy w nowym 2015 roku. Często z nastaniem nowego roku w wielu firmach wymieniana jest flota samochodów. Kończy się okres leasingu, a przedsiębiorstwa nie wiedzą co zrobić z użytkowanymi autami. Najprostszym i najekonomiczniejszym rozwiązaniem wydaje się sprzedaż samochodów. Jak jednak tego dokonać, gdy posiadamy dużo pojazdów a niewielu pracowników zdecyduje się na ich odkupienie na własność?

 

Trzeba sprzedać posiadane już zamortyzowane pojazdy najlepiej na wolnym rynku. W takiej sytuacji pomocną dłoń wyciąga do Państwa nasz skup samochodów. Chętnie odkupimy od Państwa samochody używane w ilości większej lub nawet poszczególne auta byście mogli nabyć nowe pojazdy. Po zakończonej przez Państwa eksploatacji aut, nasz skup zajmie się profesjonalną wyceną samochodów. Sprawdzimy ich stan wizualny, techniczny oraz prawny by przygotować najlepszą ofertę sprzedażową. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachową obsługę. Po udanej transakcji możemy zagwarantować długofalową współpracę przy kolejnej wymianie floty samochodów w Państwa firmie.

Naszym klientom proponujemy także wstawienie aut do komisu. Oferta ta skierowana jest do firm z mniejszą flotą samochodów, którym nie zależy na szybkiej sprzedaży pojazdów. Doświadczeni pracownicy komisu zajmą się przygotowaniem samochodu do sprzedaży. Wycena, pielęgnacja auta i zamieszczenie ogłoszeń na wszystkich wiodących portalach motoryzacyjnych są bezpłatne. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z naszych usług i zabrać samochód z naszej firmy.

Jeśli już teraz myślisz o wymianie swojej firmowej floty samochodów, skontaktuj się z Autogarden. Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę, szytą na miarę Twoich potrzeb. Nie czekaj, sprawdź nas już teraz. Zapraszamy!

logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT