Skup aut. Najlepsze ceny odkupu. Skup samochodów Autogarden.

dsc06027.jpg__400x200_q85_crop_subsampling-2_upscale.jpgDzięki zdobytemu przez nas długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w krótkim czasie dokonać profesjonalnej wyceny auta oraz sprawnie przeprowadzić transakcję zakupu w formie gotówkowej lub przelewem. Oferujemy najwyższą cenę odkupu za Państwa samochód. Kryteria poszukiwanych samochodów to:

 

  • auta pochodzące z firm oraz od prywatnych właścicieli,
  • nie starsze niż z 2000 roku,
  • posiadające pełną dokumentację
  • historia przeglądów i napraw oraz dokumentacja serwisowa będzie dodatkowym atutem

Jesteśmy także zainteresowani niektórymi starszymi autami, np. klasykami i autami kultowymi. Aby oszczędzić Państwa cenny czas, proponujemy wypełnienie formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie. Pomocnym narzędziem do bardziej szczegółowej wstępnej wyceny auta będą jego zdjęcia przesłane załączniku. Oględziny samochodu oraz finalizacja transakcji może odbyć się we wskazanym przez Państwa miejscu. Z nadzieją na owocną i satysfakcjonującą współpracę pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji.

Formularz wyceny samochodu. Sprzedaj swoje auto

Prosimy o załączenie zdjęcia poglądowego samochodu na sprzedaż. Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą auta za gotówkę, wstawieniem w komis, lub wymianą prosimy o określenie, która z opcji Państwa interesuje. Będziemy wdzięczni, jeżeli opiszą Państwo historię auta i jego aktualny stan (czy auto brało udział w kolizjach, czy ma poprawki lakiernicze, kraj pochodzenia, przebieg ... stan samochodu ... etc), ponieważ przygotowana przez nas propozycja będzie znacznie dokładniejsza. Jeżeli istnieje taka możliwość, zamiast zdjęcia poglądowego prosimy o wysłanie większej ilości zdjęć w "spakowanym" katalogu zip, lub rar. (klikamy prawym przyciskiem myszki na katalog ze zdjęciami samochodu i wybieramy opcję "skompresuj do zip"/"skompresuj do rar").

logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT