Czy naprawić samochód przed sprzedażą

Renault-Clio-Mk4_06.jpg

Zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu ale obawiasz się, że nie jest on w pełni sprawny bądź posiada pewne usterki, a Ty nie masz czasu bądź pieniędzy by to naprawić – nie przejmuj się. Właśnie w takich sytuacjach pomocną dłoń wyciąga do Ciebie skup samochodów Warszawa. Kupujemy także samochody z drobnymi wadami i sami dokładamy wszelkich starań by je naprawić. Powierzenie prac bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia (czy to ze strony właściciela jak i wykonawcy pracy) może sprawić, iż wykonawca usługi nie przyłoży się należycie do naprawy auta. Wydajemy wtedy pieniądze, a kupujący otrzyma niesprawny samochód.

Opisz jak najdokładniej jakie wady ma Twój samochód

Jeśli chcą Państwo sprzedać samochód przede wszystkim informujcie nas o wszelkich usterkach pojazdu – nasi pracownicy wycenią auto i oszacują koszt naprawy, która po przejęciu samochodu przez skup zostanie wykonana. Dzięki temu nie będą się Państwo musieli obawiać, że ktoś odkryje ukrytą wadę i zaniży wartość pojazdu lub zażąda pieniędzy za jej usunięcie. 

Nasi fachowcy pracują w branży motoryzacyjnej od wielu lat. W tym czasie zgromadzili cenne doświadczenie i przygotowani są na każda naprawę. Potrafią także wycenić rzeczywisty koszt naprawy i na pewno celowo nie zaniżą przez to wartości Państwa samochodu. Do każdej wyceny pojazdu podchodzimy indywidualnie, aby usatysfakcjonować obie zainteresowane strony.  

Nie naprawiaj samochodu - nie ukrywaj wad

Z reguły najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż samochodu posiadającego wadę przed jej naprawą, aby przyszły nabywca poinformowany o usterce lub niesprawności sam mógł zdecydować czy i w jaki sposób chce ją naprawić. Dzięki temu zyskujemy czas oraz pieniądze. Trzeba podkreślić, że każdy kupujący będzie bardzo dokładnie oglądał nasz samochód aby znaleźć jak najwięcej usterek i obniżyć cenę zakupu auta

Zupełnie inaczej ma się sprawa, gdy sprzedajemy samochód w skupie bądź wstawiamy go do komisu. Wtedy obowiązek naprawy pojazdu spoczywa na pracownikach skupu lub komisu( koszt naprawy przy oddaniu do komisu ponosi właściciel auta). Dodatkowym plusem jest także to, że to oni zajmują się wszelkimi formalnościami i przygotowaniem samochodu dla potencjalnego nabywcy. Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami w celu sprzedaży samochodu!

Chcesz sprzedać samochód?

Wypełnij poniższy formularz. Napisz jaki samochód posiadasz, oraz w przypadku wiedzy nt. wad opisz je krótko. Dzięki temu nasza wycena będzie dokładniejsza. Prosimy o załączenie aktualnego zdjęcia pojazdu.

Samochody na sprzedaż

Chevrolet Equinox 4WD felgi aluminiowe

Chevrolet Equinox

58900 zł
logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT