Skup i sprzedaż samochodów. Profesjonalne doradztwo, sprawdzone auta.

audi a6 tfsi zegary i kierownicaWielu z nas chcąc sprzedać bądź kupić samochód staje przed wyborem komisu lub skupu samochodów. Konkurencja na rynku tych usług jest ogromna. Można pogubić się w gąszczu możliwości jakie oferują nam te placówki. Jak zatem mamy wybrać jedną najlepszą? Na co zwrócić uwagę?

 

Nasza firma działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy cenne doświadczenie i zaufanie wielu zadowolonych klientów prywatnych jak i firm. Zajmujemy się zarówno skupem samochodów jak i ich sprzedażą – co daje nam możliwość przygotowania dla Państwa najlepszej oferty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , formalności związane ze sprzedażą lub kupnem samochodu ograniczyliśmy do minimum. Dodatkowo nasz wykwalifikowany personel chętnie doradzi, udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Jako jedni z nielicznych udostępniamy naszym klientom formularz zgłoszenia auta do skupu bądź komisu. Dzięki temu mogą Państwo nie tracąc czasu przesłać nam dane dotyczące samochodu, który chcecie sprzedać oraz jego fotografie. W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo jego wstępną wycenę. Następnie, aby sprecyzować ofertę pracownicy komisu umówią się na spotkanie w celu oględzin samochodu. Dodatkowym udogodnieniem dla chcących zakupić pojazd w naszym komisie jest zakładka Auta na sprzedaż, w której mogą Państwo nie wychodząc z domu zapoznać się z aktualną oferta komisu. Samochody są tam podzielone na klasy, aby łatwo znaleźli Państwo auto, które was interesuje. Jeśli jakiś samochód sprosta oczekiwaniom i przejdzie pozytywnie pierwszą "selekcję", wystarczy zadzwonić by poznać szczegóły i umówić się na oględziny samochodu.

Bardzo istotnym punktem jest to, że samochody, jakie sprzedajemy są szczegółowo sprawdzane pod względem technicznym oraz wizualnym. Poddawane są pielęgnacji, aby każdy kupujący od nas samochód czuł się w nim komfortowo i bezpiecznie. Dla Państwa wygody dojeżdżamy do klienta, a nasza siedziba mieści się w dogodnym miejscu w Warszawie. Transakcje realizujemy zarówno w formie gotówkowej jak i przelewem na wskazane konto bankowe.

Nie wierzysz? Przekonaj się i skontaktuj z nami już teraz! Czekamy na twój telefon!

logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT