Autogarden to najlepsze, sprawdzone samochody używane.

DSC06149.JPGWiększość z nas decyduje się na zakup samochodu używanego. Wiąże się to jednak z pewnym niebezpieczeństwem, jakim jest zakup pojazdu kradzionego. Istnieją jednak sposoby żeby się przed tym skutecznie zabezpieczyć lub chociaż zminimalizować ryzyko zakupu auta z nielegalnego źródła. Nasz komis dba o to, aby każdy z samochodów znajdujących się w Autogarden był sprawdzony pod względem legalności. Zarówno samochody od początku użytkowane w Polsce jak i te sprowadzone z zagranicy są szczegółowo zbadane i weryfikowane. Dzięki temu mogą Państwo czuć się w stu procentach bezpieczni. Transakcje wykonywane z naszym komisem samochodów są godne zaufania. Nasi pracownicy starannie sprawdzają dokumentacje skupowanych samochodów, jeśli to możliwe dążą do skompletowania historii auta razem z książką serwisową, fakturami za naprawy, polisami oraz rachunkami za przeglądy.

 

Kupując samochód koniecznie powinniśmy sprawdzić jego numer VIN. Składa się on z 17 znaków i umieszczony jest na nadwoziu pojazdu. Musi zgadzać się z numerem zawartym w dowodzie rejestracyjnym auta. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości należy sprawdzić samochód w najbliższym komisariacie policji. Funkcjonariusze sprawdza czy samochód nie został skradziony. Nie dotyczy to jednak samochodów sprowadzanych spoza krajów UE. Poza próbami sprzedaży samochodów kradzionych zdarzają się także próby sprzedaży pojazdu, za którego poprzedni właściciel nie spłacił kredytu, a w dowodzie rejestracyjnym nie było informacji o tym, że jest na aucie jakiś zastaw lub kredyt. W takim przypadku bank zażąda spłaty kredytu od nowego właściciela, czyli nas. Aby się przed tym ustrzec trzeba sprawdzić samochód w Centralnej Informacji o Zastawach Rejestrowych. Zanim kupimy używany samochód musimy sprawdzić jego stan prawny. Posiadając numer VIN samochodu możemy sprawdzić czy auto nie jest zastawione, czy brało udział w zdarzeniu drogowym oraz jakie usterki w nim wykryto.

Nasz skup szczegółowo sprawdza każdy z samochodów, który do nas trafia by Państwo nie tracili na to czasu. Należy jednak pamiętać, że samochody zarejestrowane w Polsce powinny mieć dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, ważną polisę OC oraz aktualny przegląd techniczny. Natomiast pojazdy sprowadzane z zagranicy powinny posiadać komplet dokumentów potrzebnych do rejestracji, dowód wyrejestrowania pojazdu oraz umowę kupna-sprzedaży. Dokładamy wszelkich starań żeby transakcje przeprowadzane w naszym komisie przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo z nami mogą czuć się Państwo w pełni bezpieczni gdyż skupowane i sprzedawane przez nas samochody są dokładnie sprawdzane zarówno pod względem prawnym jak i technicznym.

logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT