FAQ Autogarden

renault-clio-gallery-media-005.JPG1. W jaki sposób mogę zgłosić swój samochód do sprzedaży w skupie bądź komisie?

Nic bardziej prostszego, jeśli chcą Państwo sprzedać swój samochód wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź przez formularz zgłoszenia samochodu. Należy w nim wypełnić dane dotyczące pojazdu i umieścić jego fotografię. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas, a pracownicy naszego skupu przygotują wstępną wycenę pojazdu i umówią się na dalsze oględziny wozu.

2. Czy skup pobiera opłatę za dojazd i oględziny samochodu u klienta?

Oczywiście, że nie. Pracownicy skupu pojawią się we wskazanym przez klienta miejscu, aby obejrzeć samochód i dokonać transakcji. Wygodnym rozwiązaniem jest także wizyta w naszym skupie, który mieści się w dogodnym miejscu w Warszawie.

3. W jakiej formie skup samochodów zapłaci mi za auto?

Formę zapłaty wybiera klient – może otrzymać gotówkę lub przelew bankowy. Często podczas sprzedaży samochodu nasi klienci chcą nabyć samochód w naszym komisie. Istnieje więc negocjacja ceny nowego samochodu, dopłata bądź zamiana. Należy podkreślić, że transakcje przeprowadzane są błyskawicznie, a przygotowana oferta najlepsza w Warszawie.

4. Czy samemu muszę przygotować dokumenty sprzedaży lub zakupu samochodu?

Nasz skup samochodów załatwia za swoich klientów wszystkie formalności by nie tracili oni swojego cennego czasu. Zajmujemy się skupowaniem i sprzedażą od wielu lat, więc formalności ograniczyliśmy do minimum.

5. Czy mogę sprzedać w skupie lub nabyć w komisie samochód z innego kraju?

Tak, skupujemy samochody zarówno z Polski jak i sprowadzone z zagranicy. Jest także możliwość zamówienia upragnionego modelu auta – jeśli nie ma go w naszej ofercie pracownicy komisu postarają się go dla Państwa znaleźć.

6. Czy wasz komis skupuje także większe ilości samochodów od firm?

Naszymi klientami są nie tylko osoby prywatne, ale także firmy. Zdarza nam się kupić większe ilości pojazdów od jednego sprzedawcy po cenach satysfakcjonujących obie strony.

7. Czy zapłacę za postój i przygotowanie mojego samochodu do sprzedaży?

Komis nie pobiera opłat za postój samochodu na strzeżonym i monitorowanym parkingu oraz jego przygotowanie do sprzedaży. W każdej chwili mogą Państwo zabrać swoje auto nie ponosząc żadnych kosztów. Dopiero po sfinalizowaniu sprzedaży komis pobiera prowizję od sprzedaży pojazdu.

8. Czy wstawiając samochód do komisu bądź sprzedając w skupie mogę liczyć na zwrot opłaconego ubezpieczenia?

Jak najbardziej, przy sprzedaży nasi pracownicy pomogą Państwu przy sporządzeniu wypowiedzenia polisy.

9. Jakie marki samochodów skupujecie?

Skupujemy samochody wszystkich marek o roku produkcji nie starszym niż 2000. Powinny one posiadać pełną dokumentację. Mile widziane pojazdy z pełną historią przeglądów i napraw w formie książki serwisowej lub faktur za naprawy i przeglądy. W kręgu naszych zainteresowań są także samochody zabytkowe oraz klasyki np. Fiat 126, Fiat 125, FSO

10. Gdzie mogę zapoznać się z ofertą samochodów na sprzedaż?

Pojazdy mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej w zakładce samochody na sprzedaż, a także w naszej siedzibie. Jeśli interesuje Państwa wybrany model auta poinformujcie nas o tym. Nasi pracownicy postarają się go dla Państwa zakupić.

logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT