Czy warto sprzedać samochód za pośrednictwem komisu? Czym jest skup samochodów?

audi a6 tfsi biały na sprzedażWiele osób stara się sprzedać swój używany samochód. W tym celu zamieszczają ogłoszenia w Internecie, naklejają na swoje auto kartki z informacja o sprzedaży, bądź wybierają się na giełdę samochodów używanych. Jednak nieliczni wiedzą, że starania te można by ograniczyć do minimum wstawiając samochód do komisu, lub sprzedając go w skupie. To pracownicy komisu dopełniają wszelkich formalności za klienta i starają się sprzedać samochód za nas. Chociaż autokomisy istnieją na rynku od bardzo dawna wielu klientów uważa, że nie warto wstawiać tam samochodu, ponieważ zostaną obciążeni wysoką prowizją za przygotowanie auta do sprzedaży i samą sprzedaż. Nic bardziej mylnego – wycena auta, jego odświeżenie i postój w komisie są bezpłatne. Dodatkowo sprawdzamy stan techniczny pojazdu i poddajemy go pielęgnacji, by przygotować samochód do użytkowania przez nowego właściciela. Wysokość prowizji ustalana jest z każdym klientem indywidualnie by sprostać jego wymaganiom.

Skup samochodów. Gotówka od ręki

Jeśli jednak nie masz czasu by czekać, aż ktoś zainteresuje się kupnem Twojego samochodu, dobrym rozwiązaniem okazuje się skup samochodów. Jeśli oferta finansowa będzie odpowiednia, sprzedasz auto tego samego dnia, a pieniądze otrzymasz od ręki. Wycena samochodu zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny przez doświadczonych fachowców. Dodatkowym atutem jest fakt, że pieniądze ze sprzedaży możesz otrzymać zarówno w formie gotówki jak i przelewem na konto. Formalności ograniczono do minimum, dlatego warto skorzystać z oferty skupu samochodów.

Wycena samochodu w skupie aut

Jako jedni z nielicznych posiadamy formularz zgłoszenia samochodu do skupu, lub komisu. Dzięki temu nie tracisz czasu. To my kontaktujemy się z Toba, jeśli interesuje nas odkupienie Twojego samochodu, przeprowadzamy tez jego wstępną wycenę byś mógł skonfrontować ją ze swoimi oczekiwaniami. Możemy również zagwarantować, że zarówno zakup, jak i sprzedaż samochodów w naszej firmie jest bezpieczna, a ceny jakie oferujemy najlepsze na terenie Warszawy i okolic.

Formularz wyceny samochodu

Chcą Państwo sprzedać samochód od ręki? A może interesuje Was cena oferowana przy wstawieniu auta do komisu? Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o wypełnienie możliwie najdokładniej samochodu. Rocznik, model, wyposażenie auta są bardzoistotnymi kwestiami. Prosimy również o informacje czy samochód ma jakieś poprawki lakiernicze i ewentualną historię związaną ze zdarzeniami drogowymi. Kolejną ważną rzeczą jest informacja o kraju pochodzenia i przebiegu.

Informacje te pozwolą na przedstawienie dokładniejszej wstępnej wyceny. Sprzedaj swój samochód bez wychodzenia z domu. Zdjęcia auta prosimy o skompresowanie do pliku "zip" lub "rar" i załączenie pliku do formularza. W przypadku problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT