Fascynujące samochody z logo GTI

Skupujemy samochody GTI. Skup samochodów Autogarden

Logo GTI kojarzy się zawsze z mocnym silnikiem, sztywno zestrojonym zawieszeniem. Jakie samochody reprezentują tę rodzinę aut? Zapraszamy do naszego skupu samochodów. Zajmujemy się skupem i sprzedażą aut - również tych GTI.

logo GTI na białym GOLF VIIW dzisiejszych czasach samochód na którym widnieje logo GTI kojarzy się zawsze z mocnym silnikiem, sztywno zestrojonym zawieszeniem, a domyślna marka to najczęściej Volkswagen Golf lub znacznie rzadziej Peugeot 208. Jednak pierwszym autem z logo GTI było piękne sześcio cylindrowe Maserati coupe GTI( gran turismo iniezione – z wtryskiem paliwa) wprowadzone do sprzedaży w 1962 roku obok modelu Maserati coupe GT ( wersja gaźnikowa).

Samochody oznaczone GTI

Niepozorny Volkswagen Golf I GTI debiutujący podczas salonu samochodowego we Frankfurcie w 1975 roku był wielką niespodzianką i sprzedał się do 1983 roku w ilości 350000 egzemplarzy. Tak duży sukces sprawił, że pomysł wyprodukowania podobnego samochodu został skopiowany przez innych wiodących producentów pojazdów. Francuzi wyprodukowali Peugeota 205 GTi, Peugeota 505 Break GTI, Citroena BX 19 GTi, Citroena Visa GTi, Citroen CX GTi . Japońskie koncerny pokusiły się o produkcję takich samochodów jak Mitsubishi Galant GTi-16V Dynamic 4, Nissan Sunny GTI 16V, Isuzu Gemini GTI, Toyota Celica GTi, Suzuki Swift GTi. Anglicy postawili na Rovera Metro 114 GTi 16V, Hiszpanie mieli Seata Cordobę GTI 16V i Seata Ibiza 1.8 GTi 16 V i 2.0 GTi 8 V natomiast Niemcy obok VW Golfa GTI produkowali VW Scirocco II GTI oraz VW Polo GTI. Niektóre z wymienionych samochodów nie zdobyły popularności i sprzedawały się w śladowych ilościach. Wpłynęło na to między innymi brak sportowego ducha i frajdy z jazdy oraz wysoka cena. Obecnie produkowane najciekawsze auta z logo GTI to: Volkswagen Golf 2.0 GTI 220KM i 230 KM w wersji Performance, trochę niedoceniany, a znacznie tańszy od Golfa Volkswagen Polo 1.8 GTI 192KM oraz Peugeot 208 1.6 GTi 200KM.

Skup i sprzedaż samochodów GTI

W naszym skupie samochodów możecie Państwo skorzystać z naszej wiedzy o samochodach w wersji GTI oraz obejrzeć, kupić i wymienić samochody z trzema legendarnymi literami.

Samochody GTI na sprzedaż

None

Volkswagen Golf 6 GTI Biały Automat DSG

64900 zł
None

Volkswagen Golf 7 GTI Performance 230 KM

109000 zł
None

Volkswagen Golf 6 GTI Czarny DSG Full Opcja

64900 zł
logo audi logo fiat logo opel logo renault logo seat logo skoda logo subaru logo suzuki logo toyota logo volkswagen

Powered by MtechCMS. Obsługę serwisu zapewnia Mtechnology - profesjonalne usługi IT