ASSISTANCE

post cover

ASSISTANCE

ASSISTANCE

Nasze przedsiębiorstwo to firma usługowa z wieloletnią tradycją w zakresie udzielania profesjonalnego wsparcia Transporters S.A. Klientom szukającym pomocy odnośnie szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. Generalnie rzecz biorąc, warto wspomnieć nie tylko o opcji prowadzonej przez nas kompleksowej naprawy aut uszkodzonych, powypadkowych czy starszej daty, ale także o komisie samochodowym, jaki działa w strukturach naszej placówki.

W związku z tym, że prowadzimy fachowy skup pojazdów mechanicznych mamy także wysokiej klasy profesjonalistów – wysoce wyspecjalizowany personel, obeznany znakomicie w dziedzinie świadczenia rzeczowych usług dotyczących nie tylko praktycznej naprawy aut czy jej ochrony, ale także udzielających specjalistycznych porad odnoszących się do branży motoryzacyjnej. Jedną z działek, którymi zajmują się nasi spece jest konsulting w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Proponujemy Państwu profesjonalne wsparcie dotyczące ubezpieczenia Assistance.

Jest to opcja ubezpieczenia dobrowolnego, a więc niewymaganego poprzez przepisy prawne narzucone odgórnie. W ten portfele męskie producent sposób kierowca może się jednakże solidnie zabezpieczyć na wszelki wypadek- gdyby jego auto zostało uszkodzone na skutek jego działania, kiedy dojdzie na trasie do rozmaitych awarii, a standardowe OC tego nie pokryje, gdy zadziała siła przyrody- żywioł i auto będzie zniszczone bądź, kiedy pojazd stanie się przedmiotem kradzieży.

 

http://denarte.pl