NAPRAWA POJAZDÓW MECHANICZNYCH

post cover

NAPRAWA POJAZDÓW MECHANICZNYCH

NAPRAWA POJAZDÓW MECHANICZNYCH

Prowadzona przez nas od lat firma usługowa to wysokiej klasy przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które bazuje w głównej mierze na realizacji usług krążących wokół tematyki autoskup. Nie oznacza to jednakże, iż jest to jedyny profil prowadzonej przez nas działalności usługowej. Podstawowy zakres naszego funkcjonowania to także kompleksowa naprawa pojazdów mechanicznych. W skład naszych usług wchodzą tu wszelkiego typu usługi świadczone przez profesjonalny warsztat samochodowy.

Są to między innymi rozmaite formy napraw, jak także rekonstrukcje i przebudowy pojazdów samochodowych różnego typu – zarówno tych, które owych modyfikacji wymagają, ponieważ są uszkodzone na skutek zdarzeń drogowych, jak także w grę wchodzą modyfikacje tuningowe w celu poprawy możliwości motoryzacyjnych pojazdu oraz wiążące się z chęcią polepszenia wyglądu samochodu, czyli zgodnych z gustem klienta. Jesteśmy też w stanie Opakowania Leszno zrealizować fachowe konserwacje. Jako pojazdy mechaniczne, które mogą wylądować w naszym warsztacie rozumie się nie tylko klasyczne auta indywidualne- osobówki.

Równie dobrze nasi wykwalifikowani pracownicy warsztatu są w stanie podjąć się zaawansowanych prac przy motocyklach, skuterach, motorowerach, autach dostawczych, modelach sportowych i terenowych, autobusach, busach, ciężarowych pojazdach typu TIR. Prowadzimy szeroki wachlarz usług obejmujących między innymi naprawy nadwozia, mycie, polerowanie, lakierowanie, malowanie, przeglądy techniczne, wymianę ogumienia, Drukarnia Międzychód oczywiście szereg napraw – drobnych i poważniejszych zabiegów z zakresu naprawy mechaniczne, elektryczne, elektroniczne systemów wtryskowych, silnikowe itd.

 

http://talonnabalon.com.pl/oferta/